این چند روز در اینستاگرام دنبال آتلیه های بارداری و کودک میگردم . یعنی عین خوره افتادند به جانم . قبل تر ؛ از این کار اصلن خوشم نمی آمد . یک خانوم با یک بچه داخل شکمش پاشود برود آتلیه سه چاهار تا عکس هم بگیرد که چه ؟ ولی الآن خودم لحظه شماری میکنم برای رفتن به آتلیه . ولی هنوز شرایط ش را ندارم . مثلا باید حداقل کمی معلوم شود که من یک نی نی را حمل مکینم یا نه ؟ خب خداروشکر هنوز اصلا مشحص نیست . پس هنوز خیلی وقت دارم . دیروز که صاحابِ خونه اومده بود دم در تا فیش ماشینش را بگیرد پرسید باردار که نیستی و من گفتم چرا . و گفت اصلا معلوم نیست . و من گفتم خداروشکر . این وضعیت معلوم نبودن را بیشتر دوست دارم . حتی اصلن برایم مهم نیست اگر رفتم مترو و سوار قطار شدم و جا برای نشستن نبود هیچ کس به زور بلند نشود تا یک خانوم باردار که من باشم جایش را بگیرد . در ضمن ؛ پا قدم شما دیگر هیچ بحثی برای سال بعد نداشتیم و فعلا همین جا هستیم . من هم هر روز دکوراسیون اتاقت را عوض میکنم :)

رفتیم جواب آزمایش ها را نشان دادیم و خداروشکر دکتر گفت همه چیز عالی ست . آزمایش بعدی مربوط به هفته ی 18ام است و حالا سه هفته وقت دارم . قبل از آن باید بروم آزمایش کم کاری تیروئدم را دوباره تکرار کنم تا ببینیم قرص ها تاثیری داشته یا نه . راستی فسقلی جان مامان ؛ چند روز پیش که خاله خانوم تان اومده بود پیشم و عکس ت را دید ؛ کلی گریه کرد . بیا دعا کنیم زود تر مهربان هم خاله شود . زینی هم که هر روز حالت را میگیرد و از من عکس تو را میخواهد . کلی قربان صدقه ات میرود و بعد من میگویم دوست ندارم به تو بگوید خاله  . بعد میگوید تو فسقلی را بده دست من ؛ من یک ووروجکی بسازم که نگو . این هم از اولین عکسی که با اجازتون مامی از شما منتشر میکنه :) قربان ت بروم دست و پا حنایی من ...

این روز ها کلاس تذهیب میروم . اصلا بین من و تذهیب رابطه ی خاصی است که مرا عاشق خودش کرده . این بار دوم است کلاس میروم ولی این بار به هر دلیلی هم که شده نباید وسط کار رهایش کنم . جاست لایک سری قبل !‌ تذهیب؛ خوشنویسی؛ معرق؛ میناکاری و ... یکی از این ها را حتما باید در عمرتان یک بار تجربه کنید . عشق خاصی درون خودشان دارند که باید کشف شان کنید . با روح و روان آدم بازی میکنند .

نوشته شده در ۱۳٩٥/٢/۳۱ساعت ۱:٤٠ ‎ق.ظ توسط مهربان بانو نظرات ()

آهای دنیا : تو و تمامی ضمیرهایت دیگر به کارم نمی آئید… من نقطه های جای خالی ام را میخواهم